Szczepankowo 32
12-120 Dźwierzuty
kom. (+48) 601-270-940

Szanowni Państwo!

FotografiaPrzedstawiamy Państwu ogólną ofertę Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego w Szczepankowie. Ośrodek położony jest na Mazurach pomiędzy dwoma uroczymi miastami Szczytnem i Biskupcem. Usytuowanie ośrodka w środku lasu nad brzegiem jeziora gwarantuje ciszę, spokój oraz bezpieczeństwo. Dysponujemy 40 miejscami w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Ponadto posiadamy łodzie do wędkowania, rowery wodne, rowery turystyczne, boisko do siatkówki, duży plac zabaw dla dzieci, mini siłownię, suszarnie grzybów i smażalnie ryb. Proponujemy przejażdżki bryczką, wozem konnym i na koniach. Polecamy trasy rowerowe ze zwiedzaniem Warmii i Mazur „Łez Lodowca” i „dotknięcie” – źródeł zlewni Pregoły środkowej Wisły oraz Wielkich Jezior. Zapewniamy miłą i sympatyczną obsługę oraz smaczną kuchnię także różne diety..

Propozycja dla rodzin z dziećmi

Klimat ośrodka - sosnowy las - jest wskazany dla dzieci często przeziębiających się i z problemami dróg oddechowych. Cały teren ośrodka jest ogrodzony. Dysponujemy dużym placem zabaw i kącikiem zabaw na niepogodę. Przepiękne trasy spacerowe. Możliwość opieki nad dziećmi przez wykwalifikowaną opiekunkę (odpłatnie). Zapewniamy zdrowe, smaczne i dietetyczne jedzenie z kuchni ośrodka. Dzieci do lat 3 gratis (bez wyżywienia).

Propozycja dla "Zielonych Szkół"

Oprócz standardowego pobytu w naszym ośrodku, proponujemy dla uczniów dodatkowe wycieczki po Mazurach, naukę wędkowania, lekcje ornitologii, przyrody, warsztaty: poznajemy zioła, nauka pieczenia "zdrowych ciastek" i robienia sałatek. Ceny od 80 zł doba z wyżywieniem.

Propozycja dla wędkarzy i grzybiarzy

Jezioro Szczepankowskie, nad którym usytuowany jest ośrodek jest jeziorem o I klasie czystości. Co rocznie zarybiane! Występuje tu szczupak, lin, płoć i karp. Ośrodek otrzymał rekomendację ośrodka przyjaznego wędkarzom "z nami na ryby" nadawaną przez Wiadomości Wędkarskie. Dysponujemy łodziami i kładkami. Ze względu na położenie ośrodka w dużym kompleksie leśnym zapraszamy jesienią na grzyby. Na miejscu znajduje się suszarnia grzybów. Proponujemy również leśne piesze wycieczki na zbiory żurawin, które pomożemy przetworzyć.

Propozycja dla przyrodników

Sąsiadujemy z największym zlotowiskiem żurawia w Europie oraz miejscami gniazdowania około 110 rzadkich gatunków ptaków min: bąka, orła bielika, rybołowa, jastrzębia, orlika krzykliwego, orła przedniego, białej czapli, błotniaka ..,. Bogata flora bagienno - leśna. W naszym jeziorze żyją piękne okazy gąbek. Organizujemy przejażdżki wozem konnym wokół zlotowiska oraz na „Łzy Lodowca”. Dysponujemy biblioteką przyrodniczą. Co roku organizujemy konkurs na najciekawsze zdjęcie przyrodnicze oraz konkurs wędkarki „O Złotą Rybkę”. Nagrodą jest weekend w ośrodku.

Cennik na rok 2020

Pobyty weekendowe:
od 120 do 130 zł za dobę od osoby

Pobyty weekendowe (wydłużone):
od 170 zł za dobę od osoby (np: od soboty od 11-tej rano z obiadokolacją, noclegiem, śniadaniem i obiadem do godz.17-tej w niedzielę)

Pobyty powyżej 3 dni:
115 zł za dobę od osoby

7 dni TYLKO 600 zł

7 dniowe pobyty cały sezon (6 dób) - 700 zł za osobę (6 noclegów + 6 śniadań + 6 obiadokolacji)

14 dni TYLKO 1400 zł

14 dniowe pobyty cały sezon (13 dób) - 1250 zł za osobę (13 noclegów + 13 śniadań + 13 obiadokolacji)

Posiłki: O godz. 8.30 śniadanie + ciasto, 15.00 podane na ciepło drugie danie (z dokładkami) i na wynos do pokoju półmisek z kolacją.

Trzecia osoba w pokoju 15% zniżki.

Dzieci do lat 3 gratis, dzieci do lat 8 - płacą 50%

Wynajem pokoi (bez wyżywienia):

pokój 1 osobowy cena od 65zł do 80zł.za dobę

pokój 2 osobowy cena od 130zł do 150zł za dobę

Wynajęcie łódki - 7 dni - 45 zł.
(wszystkie ceny są umowne)

Dla dzieci i dorosłych polecamy korzystanie ze stadniny i parku linowego we wsi Jabłonka (13 KM).

W razie drastycznego wzrostu cen żywności i energii cena może wzrosnąć.

Na wszystkie Państwa pytania lub wątpliwości udzielimy odpowiedzi pod nr (+48) 601-270-940 (od godziny 8:00 do 20:30) lub mailem szczepankowo@interia.pl

Serdecznie zapraszamy.

projekt: BLUO.PL